Preskočiť na obsah

Zber elektroodpadu

Zverejnené 25.8.2022.

Kategória

V našej obci začína  zber elektroodpadu.

Zber bude prebiehať do 3. októbra 2022.

Elektroodpad môžete nosiť k starej požiarnej zbrojnici

 (nedávajte ho však pred dvere).

Elektroodpad musí byť kompletný, nesmie byť rozobratý.

Medzi elektroodpad patria, staré spotrebiče:

Chladničky, Mrazničky, Práčky, Umývačky riadu, Sporáky a rúry na pečenie, Elektrické sporáky, Mikrovlnné rúry, Elektrické radiátory, Elektrické ventilátory, Vysávače, Žehličky a iné spotrebiče na žehlenie, Hriankovače, Fritézy, Tlačiarne, Osobné počítače, Monitory, Klávesnice, Príslušenstvo k počítačom (myš a pod.), Reproduktory, Notebooky, Kopírovacie zariadenia, Elektrické písacie stroje, Kalkulačky, Telefónne prístroje, Rozhlasové prijímače, Televízne prijímače, Videokamery, Videorekordéry, Vŕtačky, Pílky, Šijacie stroje, Kosačky, Termostaty, Prístroje na meranie, váženie alebo nastavovanie pre domácnosť, a pod.,

Batérie (všetky okrem tužkových batérií) a akumulátory.