Preskočiť na obsah

Into the Miracles 3. 7. 2023 na Beluji

Zverejnené 1.6.2023.

Kategória

Dňa 3. 7. 2023  bude naša obec súčasťou unikátneho projektu divadla Pôtoň – Into the Miracles / K zázrakom. V našej obci budú umiestnené rôzne umelecké diela z rôznych žánrov a rôznych slovenských alebo aj zahraničných umelcov. Tak, ako bude netradičné umenie, budú netradiční aj diváci – pútnici, ktorí budú prechádzať našou obcou. Celý projekt trvá od 1.7. do 4.7.2023 a pútnici pôjdu trasu 70 km z Dudiniec do Bátoviec pešo.

Naša obec sa do tohto projektu zapojí jednak sprístupnením niektorých našich lokalít a objektov, ale boli sme požiadaní, resp. je tu možnosť, pre nás domácich, ponúknuť pútnikom na ich ceste občerstvenie, ktoré si samozrejme môžete predať.

Maximálny počet ľudí, ktorí sa na púti zúčastnia je 300, presné počty budeme vedieť v polovici júna. Obcou budú prechádzať zhruba v čase medzi 11.00 – 15.00 hod.

Je na Vás čím by ste vedeli prispieť k občerstveniu, či už prebytkami sezónneho ovocia, zeleniny, pagáčikmi, koláčikmi a pod.

V záujme správnej logistiky vás  prosíme, aby ste sa prihlásili u starostky obce a nahlásili aj množstvo výrobkov ktoré by ste vedeli a chceli ponúknuť na predaj.