HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV

Dňa 25. 6. 2022 budeme mať v našej obci slávnosti takmer po dvoch rokoch. Nakoľko nás je v obci málo, hľadáme dobrovoľníkov, ktorí nám budú ochotní pomôcť počas brigád, aby sme našu obec pripravili na túto akciu. Zároveň hľadáme dobrovoľníkov do organizačného tímu počas slávností. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na obecnom úrade.

SMS Rozhlas

Vážení občania, Pripravili sme pre Vás službu Mobilný rozhlas, ktorú môžete využívať na prijímanie dôležitých upozornení, aktualít a rôznych informácií o dianí v obci, ktorú Vám zašleme SMS-kou alebo e-mailom. Služba je poskytovaná zadarmo. Prihlásiť sa môžete na webstránke alebo osobne na obecnom úrade.

Mobilná aplikácia

Vážení občania, chceme Vás informovať o novej mobilnej aplikácií. V aplikácií nájdete všetky dôležité informácie, ktoré obec ponúka. O najnovšom a aktuálnom dianí Vás budú informovať upozornenia, ktoré sú súčasťou mobilnej aplikácie. Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť  priamo z Google Play, z App store alebo cez webstránku obce.

Otvorili sme online podateľňu tlačív

Vážení občania, pripravili sme pre Vás modul Podateľňa tlačív. Tieto tlačivá si môžete stiahnuť, vyplniť elektronicky a odoslať obci cez formulár na webstránke. Ako to funguje? Funguje to jednoducho. Na stránke si vyhľadáte tlačivo, ktoré potrebujete a stiahnete si ho. Tlačivo je možné vyplniť priamo v počítači bez toho, aby ste ho museli vytlačiť. Ak… Čítať viac

Aktuality

POZVÁNKA

Komunitné centrum Baďan Vás pozýva na prehliadku tufových pivníc v Klastave, hosťami budú Blanka Lehocká a Marta Nevřelová z prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Zároveň Vás pozývame na stretnutie s poslancom Európskeho parlamentu Róbertom Hajšelom. Tieto akcie budú prebiehať následne po sebe v piatok 20. mája 2022 v komunitnom centre v Klastave so začiatkom o 9 hodine. Tí ktorí máte záujem o prehliadku tufových… Čítať viac

POZVÁNKA

Pozývame vás zajtra 18. 5. 2022 na prehliadku Obecného múzea – pamätnej izby, kostola sv. Vavrinca a Evanjelického kostola a.v. Začíname o 10:00 hod. pri Obecnom múzeu – pamätná izba.

Zájazd na celoslovenskú výstavu fotografií

Slovenský zväz telesne postihnutých v Banskej Štiavnici organizuje zájazd na celoslovenskú výstavu fotografií (SZTP) do Liptovského Mikuláša  v stredu 1. júna 2022.  Po ceste naspäť navštívime aj Španiu dolinu. Odchod autobusu je o 7:00 z BŠ Križovatka. RNDr. Eva Šestáková 0915 896 586 mestykov@zoznam.sk

HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV

Dňa 25. 6. 2022 budeme mať v našej obci slávnosti takmer po dvoch rokoch. Nakoľko nás je v obci málo, hľadáme dobrovoľníkov, ktorí nám budú ochotní pomôcť počas brigád, aby sme našu obec pripravili na túto akciu. Zároveň hľadáme dobrovoľníkov do organizačného tímu počas slávností. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na obecnom úrade.

ŽALMY KRÁĽA DÁVIDA

Srdečne Vás pozývame na ďalšie zo série podujatí organizovaných OKŠaMK v Banskej Štiavnici, tentokrát s Miriam Kaiser, ktorá je zárukou prevedenia krásnej hudby (sláčikové kvarteto) a hodnotovo bohatou literatúrou, ktorú predstavujú Žalmy kráľa Dávida. Recituje pani Rút Krajčiová, ktorá je autorkou knihy Zvestovateľky a zároveň prezidentkou medzinárodného ekumenického združenia žien AGLOW. Predstavuje v nej  silné ženy Starého zákona – beseda… Čítať viac

Všetky aktuality

Odber noviniek

Pravidelné zhrnutie aktualít, dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme e-mailom. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme za prihlásenie k odberu. Zaslali sme Vám email s potvrdzovacím kódom.

Elektronická podateľňa

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Beluj a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Beluj Google Play Beluj App Store
Viac o aplikácii

SMS Rozhlas

Dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme SMS-kou. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme, že ste sa prihlásili! Čoskoro dostanete overovací kód. Zadajte ho prosím kliknutím sem.

Komunitné centrum Baďan Vás pozýva na prehliadku tufových pivníc v Klastave, hosťami budú Blanka Lehocká a Marta Nevřelová z prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského v Bratisl…
Odoslané 18. mája 2022 14:01

Od dnes máte možnosť vyplatiť si dane z nehnuteľností, dane za psa a poplatok za komunálny odpad osobne na obecnom úrade.
Odoslané 3. mája 2022 13:13

V stredu 27. apríla 2022 bude v našej obci prerušená dodávka elektrickej energie v čase od 7:30 do 16:30 hod.
Odoslané 25. apríla 2022 07:23

Dňa 27. 4. 2022 bude v našej obci prerušená dodávka elektrickej energie v čase od 7:30 do 16:30 hod.
Odoslané 22. apríla 2022 09:08

Najbližšie udalosti

V najbližšej budúcnosti nie sú naplánované žiadne udalosti.

Všetky udalosti